Как вырастить достойный урожай за один (1) сезон на песке!

Вебинар с участием Оксаны Соколан, Любовь Любчич, Марины Кучеренко.

Любовь Любчич, участница Клуба ОЗ в Харькове, делится своими результатами.

И они впечатляют: на небольшом участке с песчаной почвой она смогла вырастить до 10 ведер помидоров, собрала несколько вёдер огурцов, тыквы, кабачки, фасоль и перцы.

Но больше всего её поразил вкус этих овощей.

Вот что может органическое земледелие!

Аннотация:

+++

У Вас сипучий пісок, суглинок, мало знань, не маєте практики? Позитивний результат можливий і за таких умов.

Подивіться онлайн-зустріч з Любов Любчич, учасницею програми "Навчання + підтримка" 2017 року. Пані Люба погодилася розповісти про  результати навчання й отриманий досвід. Що її спонукало прийти в цей проект і який досвід вона отримала  всього за три місяці участі в програмі?

Її історія зможе допомогти й Вам прийняти правильне рішення. У Люби нестандартна ділянка.

«На моїй земельній ділянці ґрунт – пилуватий пісок. Для мене важливим було питання: а чи можна на такій землі взагалі щось вирощувати? А якщо ще й без хімії, так це здавалося мрією нездійсненною».

Чи можна втілити в життя технологію, яка навіть на такій землі може дати гарний урожай?

«За результатами зустрічей і після перегляду Базового курсу наявні знання, а також нові, почали вибудовуватися в систему, що дозволило більш ефективно проводити роботи на ділянці і отримувати бажані результати.

Пилуватий пісок, в якому, я була впевнена, не зможе нічого рости, виявився ґрунтом, на якому виросли дуже смачні помідори, капуста, цибуля, баклажани, перець. 

Хочу сказати ще кілька слів про ґрунт. Після закінчення сезону в ньому з’явилися дощові черв’яки, хоча і не так багато. А мій пилуватий пісок, укритий мульчею, вже не виглядав втомленим, виснаженим вітром і сонцем ґрунтом, а був сповнений сил і енергії. Верхній шар змінив свій колір і структуру, став більш темним, вологим, з’явився перший родючий шар.

Дізнавшись про всі плюси і мінуси органічного землеробства, твердо переконалася, що повернення до традиційного землеробства не буде. З одного боку, навіщо витрачати час на те, що можна купити в супермаркеті, а з іншого – моральне задоволення від результатів роботи в гармонії з природою, яке ні з чим не може зрівнятись!»

https://www.youtube.com/watch?v=R-X5SrvlUBY

---

Це ще одна історія, яка може надихнути й Вас на переоцінку можливостей власної земельної ділянки, особливо коли Ваша ділянка поруч з будинком.

Розмір ділянки Любов Любчич - всього 36 кв. м. Крім того - це не чорнозем, а суцільний пісок. За таких умов у традиційному землеробстві виростити й зібрати урожай неможливо.

Але якщо Ви знаєте і застосовуєте сучасні технології органічного землеробства, то подивіться, який урожай можна зібрати всього за один сезон з такої маленької ділянки з такою неродючою землею.

Томати, перці, баклажани, часник, цибуля, спаржева квасоля, боби, різноманітна зелень, капуста, гарбузи...

Здається, що все це виростити на такій малій площі і за таких умов неможливо.

Тут коротке відео звіту Любов Любчич  (2,16 хв.).

https://www.youtube.com/watch?v=R-X5SrvlUBY

++

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zemled00/zemledelie.org/cabinet/wp-content/plugins/member-luxe/templates/interface_2/base/parts/comments.php on line 2